| Razvan1807138078340 a întrebat:

TPU a devenit un site de trolleri unde PeVladutzIldoareInDegetulMic si multi alti utilizatori pun intrebari stupide de genul:,, Ce spuneai ca faci diseara?",,, Unde spuneai ca te mananca" sau,, Nu mai am bere" etc. si primesc multe raspunsuri iar cei ce chiar au nevoie de ajutor sunt uitati.
Acum nu poti pune nici o intrebare la are sa nu ai mai putin de 5 raspunsuri.

TPU nu mai e ce a fost.Acum e site-ul smecherilor.

Răspuns Câştigător
| emima a răspuns:

Sunt de acord cu tine acum 2 ani nu era asa site-ul asta oare cine sa fie vinovat?

3 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Si pe tine te doare-n p+la de cei ce trebuie ajutati.

| Wladutz a răspuns:

Tu vorbesti mah uitate la intrebarile tale! Ai pus de 100 de ori
Cum instalez rome total war barbarian invasion?

| CaRaMiDa a răspuns:

Si ce te f... grija, du-te pe hi5