| TeoPT a întrebat:

După ce am aflat curiozități picante despre sirene în setul 3 cu întrebări stupide ( http://www.TPU.ro/......rnim-i-in/ ), sunteți gata pentru setul 4?
Citiți și vă minunați!
P. S. Vă reamintesc că aceste întrebări nu sunt opera mea. Ele există pe blogul TPU, pe primele pagini, din 2008 și au fost raportate de către fostul administrator, Raluca. Însă eu am considerat că e mai ușor să le observați așa și să vă dați seama că întrebările stupide din ziua de azi nu sunt nici pe departe ca acestea. Vizionare plăcută!

Întrebările 306-408

"
306. nu am luat niciodata acc si nu stiu cum se folosesc! dar p viitor as vrea sa iau, imi puteti da sfaturi care st
307. DE CE NU MERGE JOCUL LIGA BONDESLIGA 2
308. Cati ani are Catalin? Catalin a intrat in casa pentru o relatie serioasa sau doar pentru premiu?
309. aveti jocuri de decoratiuni?
310. UNDE IMI POT CITI POEZIA PE CARE TOCMAI AM SCRIS-O PT A MA PUTEA CONVINGE CA VA APAREA ASA CUM ATI SPUS?
311. my bune? si cum se iau?
312. Open Tansport Tycoon Deluxe 2 – Trainz 2006 3 – Microsoft Train Simulator
313. Sport
314. As putea sa le vad in realitate? (intrebarea aceasta a fost postat de 3 ori, niciodata aprobata…de ce oare?)
315. nare de gand sa mearga doamna Lucica acasa ca s-a plictisit lumea de gura ei tampita
316. Vreau si sa fac bani pe la scoala?
317. Alexandra cum este sa fi o mare vedeta
318. Buna ziua, ddd s-a mutat acum online in cautarea Elodiei si am nevoie de ajutorul dumneavoastra. A gasit-o cineva pe Elodia? Daca da, trimiteti-mi un mesaj pentru a rezerva un loc in emisiunea ddd (Dan Diaconescu Direct). Va rog din suflet sa ma ajutati (aparent, userul care a pus aceasta intrebare este dandiaconescudirect, insa nu avem nicio certitudine, speram ca e doar o gluma proasta si un un spam de ultima speta)
319. Cum gasesc investitori angels, venture sau finantatori start-up? sau numarul lui becali?
320. Nu dai si nr tau la profil?
321. O reteta pentru a fii fericita in orice imprejurari
322. Cum fac puzelu la animak ca de cate ori dau pe el imi intra in gogle?
323. Diana
324. An trei ati place
325. De ce nu ma baga nimeni in seama? cum imi dau seama ca am primit un mesaj
326. De ce nu merge la inot
327. Cum sa povestesc lectura(povestea)bunica de barbu stefanescu delavrancea
328. De ce doamna stela este atat de rea?
329. Stiti cum se face poza? stiti cum se pune un carburator la masina
330. Xxx
331. Pe cine simpatizeaza mai mult doamna gabriela pe mine sau pe gabi? Voi arata ca sunt mai buna decat gabi?
332. Ce faci imi plac desenele cu tine esti fana mea?
333. Am un prieten care cred ca isi bate joc de me dar o prietena buna de a lui zice ca nusi bate jo. m-am certat cu el dintr-o prosti si el imediat a pus o poza cu el si cu o fata…nu stiu ce sa cred
334. Imi dai adresa te de internet? te rog sunt o mare fana a ta si imi plac hainele tale mias dorii sa am si eu haine si o frumusete asa de rara deci astept raspuns cu idiul tau de mensenget sunt o super fanma ca si prietenele mele de altfer si vreau sa te intreb : 1) dami adresa lui vanesa si a lor din H. S. M?
335. Nu am ce intrebare sa iti spun…. doar ca esti foarte frumoasa…si ai roluri foarte frumoase in telenovele.iti doresc mult succes
336. Cum pot sa devin ca Hannah Montana?
337. De ce se incarca asa greu sau nu e bun de niimk jocul asta
338. ciuperci
339. pot sa fac copii dar nu pot ramane din nou insarcinata de ce
340. ce este iubirea?[dragostea]?
341. am nevoie de cat mai multe lucruri despre ultima cifra va rog ajutati-ma
342. da esti frumoasa daca vrei sa vd id …… bistrita zode leu inaltime 1.80 ochi caprui
343. Cum sa fac…sau ce sa fac…ca sa ii spun…sau sal intrebare…pe un baiat daca vrea sa fie cu mine…si cal ubex…daca prima data l-am refuZat…pentru baiatul cu care sunt acum, dar am aflat ca uby meu actual nu mai merita?…oere am vreo sansa sa fiu cu baiatul pe care l-am refuzat daca el momentan are alta relatie?…nu in sens rau…plss
344. Mmmm?
345. Daca voi pute fi mai desteapta
346. …ceas putea sa-i spun sau cum sa fac … ca sa-i spun unui baiat ca-l plac si ca vreau sa fim impreuna…daca prima data l-am refuzat…pentru baiatul cu care sunt acum dar am aflat ca acesta nu ma merita…?
347. Care este diferenta dintre o tigara si un car cu boi? care este culmea prostiei? care este culmea nesimtirii? care este culmea sarutului?
348. Buna Ziua, ma numesc X. si nu stiu unde sa gasesc eu o femeie singura si dornica de sex, in jur de 40 de ani. Eu sunt un barbat bine, 1, 75m, nu sunt gras, nu beau nu fumez, dar nu am mai vazut un fund de femeie de 5-6 ani. Toate vor mai intai sa te indragostesti de ele si apoi sex, eu nu vreau sa ma mai indragostesc, m-am saturat de indragosteala. Pot sa o si ajut material. Multumesc
349. Pe ce loc a fost alina votata de public saptamana trecuta?
350. Sunt cel mai mare fan al tau nr 1 si am o intrebare pot sa vin si eu in trupa? am 10 ani si sunt talentata te pup
351. Hb x zasa A1Q
352. In ce localuri din rm. valcea se gasesc dame de companie
353. Cum iti dai seama ca are pui papagalii
354. Daca faci sex in timp liber sete bine?
355. Cum pun un videoclip pe yoo tube
356. Pentru roxana asa este si in viata de zicu zi tot singura
357. Unde pot vorbi cu Gratiana de la Nora pentru mama
358. cat face 7986/7456?
359. De ce numai marichuy are accindente?
360. Cum puteti crea aceste minunate joculete barbie?
361. היום נפלולי 2 חיילים. הוא יום מחורבנ ביותר שהיה בחיים שלי. עכשיו אני שואל את אלוהים:היכן אתה כאשר אנו זקוקים לך?
362. Ce parere aveti despre compatibilitatea taur-fecioara? ASTEPT SUGESTII si din partea fetelor care au/ avut iubitii taur. cum se comporta cu voi? dar cu ceilalti? (da, si pe mie ma preocupa manierele acestor bovine )
363. Catalin vrei sa te casatoresti cu mine? sunt blonda, am 19 ani, am 1, 60, 48 kg. ce zici? a si sunt din baia mare
364. Ce se intampla intre ea si Chris Brown?
365. Cu ce culoare iti sta bine sunt cea din dreapta (enuntul asta e putin prea psihedelic ca sa-l pot intelege…)
366. Cu ce sapun te speli la cur? (o curiozitate fireasca, nu?!)
367. Ce poezii mai sunt cu ghiocel
368. Unde gasesc filmul weekend cu mama
369. Pentru ce ai intrat in casa Stefan si Stela?
370. Cand o sa ma insor si numele fetei cu care o sa ma casatoresc?
371. Lui vanessa i place sa mearga la shopping?
372. Daca am avut 2 parteneri la diferenta de 1 saptamana, poate sa semene copilul cu amandoi?
373. Inna Unde Locuieste Acum? In Romania Sau In America?
374. BILL, TI-SA INTAMPLAT SA UITI VERSURILE VREO DATA?
375. Ce urmeaza?
376. CUM POT SCAPa de vraji facatura de farmece
377. Lui Bill ii place sa se macheze?
378. De ce se face tot circul acesta in casa? iar alex sa nu mai fie suparat pentru ca va fi si langa mihaela iar doamna ildiko cu alex sunt preferatii mei
379. D-ra gratiana intrebati-o pe d-na gabriela de ce ii accpta in concurs dupa ce concurentii spun ca fac cuplu numai pentru castig? sa-i lase in concurs pe cei corecti.se vad de la o posta cei falsi
380. Ce relaty aii si cu cine ca nu am vazut emisiunea?
381. De ce ma tine puti 5 min cind fac sex
382. De ce a intrat catalin in casa pentru bani?
383. Nu crezi ca doamna stefana e cam super grasa
384. Fecioara este compatibila cu varsatoru?
385. Ce desene cu regele junglei aveti
386. Intrebari si raspunsuri despre munca: Cine-i barbatul care se urca, o baga, o freaca, coboara, se spala si pleaca? Daca esti draguta raspunsul il astept la dresa ……….
387. Ma voi casatorii cu un baiat din peste?
388. LA Playboy cu tine, moldoveanca focoasa!
389. Antre o varsatoare si o balanta poate fi relatie s-au o familie,, astept raspunsul va multumesc
390. Ce reprezinta cifra 23=zi nastere ce reprezinta anul de nastere 1975 ce reprezinta anul de nastere 1981
391. Salut as vrea sa stiu daca vreodata cristi o sa ma sarute?
392. Credeti ca ma voi invata mai repede? ma stiu da nu asa bine
393. Cum citesc sms ca nu stiu si daca stie cineva sunemi cum mersi
394. De ce doamna Stela este invidioasa pe doamna Lucica
395. Vreau sa stiu daca iubitu meu ma iubeste i indiferent cu mine
396. Numele Irina si Liviu se potrivesc?
397. Ce sepoarta in 2009 la unghi?
398. E bine sa te masturbezi zi de zi
399. Exista femei ce ejaculeaza repede
400. VREAU SI EU NERO
401. De ce nu s-a ales o roscata?
402. Cine scrie atent literele
403. De unde stiu daca paiatul cu care am o relatie ma iubeste cu adevarat
404. O sa fiu fericita daca plec la nek in grecia?
405. De ce uneori destinul este impotriva ta?
406. Cum sa faci sa te caci daca nu mai poti?
407. Imi iese afacerea azi?
408. De ce uneori asteptarea te poate durea asa de mult? (aceste trei intrebari oare au fost puse de aceeasi persoana?! in legatura cu aceeasi problema?)
"

6 răspunsuri:
| TeoPT explică:

Sper că nu vă referiți la mine. Eu doar le-am copiat de pe blog.
(Mă asiguram.)

| Dean1996 a răspuns:

What can i say...cand nu ai treaba iti vin in cap tot felul de intrebari fara niciun rost, enervante, si chiar tampite(observatie)

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru Dean1996):

Ma esti asa de de tare bine i-ai zis-o

| sabilopod a răspuns:

An trei iti place? ciuperci. daca voi pute fi mai inteligenta. yoo tube. barbat din peste. cum citesc sms. -> preferatele melewinking

| Roxanne_4260 a răspuns:

Omg, oamenii ăştia chiar n-au treabă? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le ştiam de mai demult, sunt mortale laughing.