| anonim_4396 a întrebat:

Ce tot face Alexandra asta? De unde ii vin in cap ideile astea? Nu sunt prea grozave ( punctul meu de vedere). Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

batting eyelashes.
dar poate daca punem din ce in ce mai multe intrebari si majoritatea o sa spuna ca nu sunt de acord cu noile reguli,poate se va schimba ceva.
ce ziceti? si nu vorbsc cu mai cu @PinguLavTaPaUSoMuch!
deci,voi, toti utilizatori care cititi acum raspunsul meu, ce ziceti? vreti sa punem din ce in ce mai multe intrebari si sa raspundem ca suntem contra? poate se schimba lucurile asa...

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Are idei bune...dar nu sunt realisti
Din cate vad au impresia ca orice pusti de 11 ani aflat pe siteul asta isi poate da cu parerea ca un adult, si sta aici numai ca sa invete...
Cel putin ideea cu categoria teme mi se pare pur si simplu cretina!
ce fel de educatie vrei sa faci pe TPU, cand tu le faci categorie ca sa aiba unde sa copieze temele?

| Bianca3108 a răspuns (pentru Apache):

Da, si eu cred la fel. Deci iti dai seama ce repede o sa se umple categoria.Cred ca dupa o saptamana de cand se va infiinta vor fii 2.000 de intrebari.

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ştiu şi sincer nu'mi prea pasă. Am avut şi eu tupeul să raportez un utilizator şi mi s-a supus că dacă mai văd abateri să mai scriu mesaje la contact. Adică, eu îţi dau dovadă că respectivul are un limbaj deloc potrivit şi tu'mi spui să mai trimit când mai observ aşa ceva?! De aia m-am hotărât să nu mai raportez nicio întrebare şi să răspuns chiar şi la teme, unde pot ajuta cu un referat sau alte nimicuri de genul. Acum mai vor să facă şi categoria "Teme" după ce până acum era complet împotriva lor. Mi se pare foarte aiurea să'ţi schimbi opiniile atât de des. Ba să nu încurajăm temele, ba să facem o categorie, ba să nu le dăm răspunsul total. Oare vor vedea şi ei cum stă de fapt situaţia? Căci eu nu prea cred.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
admina alexandra, nu?
habar nu am de unde ii vin ideile astea.am observat ca mi-ai raspuns si la intrebarebatting eyelashes.
asa,revenind,am vazut pe blog ca se va lansa categoria,, Teme".
ar fi foarte foarte naspa! toti elevii si liceenii isi vor face temele aici si vor fi din ce in ce mai lenesi. poate ii intreaba profa la scoala:
-de ce nu ti-ai facut tema?
raspuns:
-nu mi-au raspuns utilizatori de pe TPU.
of, of!
sa speram ca isi va reveni ste-ul acesta odata!

| Bianca3108 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Idem @anette

| Bianca3108 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Ti-am dat funditabatting eyelashes. O meriti din plin happy

| NoNameJunior a răspuns (pentru Bianca3108):

Multumesc frumos!
dar vad ca nimeni nu este de acord cu ideea meacrying.

daca va razganditi, dati-mi un mesaj.si daca vrei, te tin si pe tine la curent cu ce se intampla. vrei?

| Bianca3108 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Ok

| NoNameJunior a răspuns (pentru Bianca3108):

batting eyelashes.
dar poate daca punem din ce in ce mai multe intrebari si majoritatea o sa spuna ca nu sunt de acord cu noile reguli,poate se va schimba ceva.
ce ziceti? si nu vorbsc cu mai cu @PinguLavTaPaUSoMuch!
deci,voi, toti utilizatori care cititi acum raspunsul meu, ce ziceti? vreti sa punem din ce in ce mai multe intrebari si sa raspundem ca suntem contra? poate se schimba lucurile asa...

| AndreiGabi a răspuns:

Categoria "TEME"? Nu sunt deja destul de stresanti?
Daca devine mai enervant de atat cred ca ies la pensiehee hee.

| NoNameJunior a răspuns (pentru AndreiGabi):

hee hee.
andrei,sau gabi, tu esti de acord cu ideea mea?
adica:sa punem din ce ince mai multe intrebari si raspunsurile sa fie:sunt contra noilor reguli.
poate merge...

| AndreiGabi a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da,dar nu cred ca o sa fim luati in seama.Categoria tot o sa apara.
Ideea administratorilor nu cred ca are ca beneficii o mai buna functionare a saitului ci aducerea unui numar mai mare de utilizatori.De ce sa suspende utilizatori cand pot aduce? Si ce este mai mult cred ca inseamna profit.Nu cred ca le pasa de "dorintele" noastre.

| NoNameJunior a răspuns (pentru AndreiGabi):

Atunci vor fi numai elevi pe aici.
offfffffffffffff!
ce a patit site-ul asta!?

| Dina a răspuns:

Ori buna, ori nu prea buna...nu cred ca prea conteaza parerea mea...

| Bianca3108 a răspuns (pentru Dina):

Sigur ca parerea ta conteaza. Esti deja pe TPU de o perioada destul de multa cat sa stii ce parere buna sa dai. :* Eu am mai avut conturi pe acest site inca din iulie. big grin

| Dina a răspuns (pentru Bianca3108):

Problema e ca sunt putine sanse ca cu ajutorul parerii mele sa se produca modificari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra, vine mereu cu idei pe gustul meu. Nu este o minciuna este chiar un adevar care trebuie auzit de toata comunitatea TPU. Iubesc mult aceasta comunitate.

| Bianca3108 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, si mie imi place TPU, dar nu imi place treaba cu Temele. De ce nu pot invata copiii si singuri?

| CapitanuSemafor a răspuns:

Care Alexandra? O_O

| Bianca3108 a răspuns (pentru CapitanuSemafor):

Asta, care il ajuta pe Catalin (fondatorul) cu site-ul. Scz, trebuia sa precizez big grin

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Parerea mea este ca pe acest site cei mai apreciati si "expertii" TPU sunt doar copii oh go on Un om adult si intr-adevar inteligent nu si-ar pierde timpul pe un asemenea site in fiecare zi ca sa devina expert TPU. Daca intri 1-2ori pe saptamana si nu stai ore in sir e ok dar expertii TPU isi petrec ore bune aici.vad unii care dau mii de raspunsuri si macar de-ar fi raspunsuri la intrebari mai "normale" oh go on. la inceput stateam si eu mult si raspundeam la toate prostiile dar dupa mi-am dat seama ca nu are rost. Cand despre rubrica "Teme" mi se pare o prostie.multi vor face temele altora pe TPU pentru funde in loc sa isi faca propriile teme.si asa elevii nu mai sunt cum a fost odata oh go on