| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place la site-ul TPU.ro?

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Site-ul TPU este un site pentru a ajuta si pentru a fi ajutat.Pentru mine este o placere sa ajut.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hai să-ți spun ce Nu-mi place!
Să dau peste "Dau fundita la cel mai bun raspuns".

NOname
| NOname a răspuns:

Sau peste așa ceva: http://www.TPU.ro/hobbys-pets/vreau-si-eu-nume-pentru-pisici/#4396727.

| hideaway a răspuns:

Mie, ca să fiu sinceră, îmi place că este un site de întra-jutorare.
P.S.: Nu-i frumos ce-ai spus mai sus.
NU contează fundiţa.

| ChioruL14 a răspuns:

Ca se destrama.

Răspuns utilizator avertizat
| cobritsA a răspuns:

Buna.
Scuza-ma,dau un raspuns cu intarziere.
Pai ce sa imi placa...Imi place, ca e un site de intrajutorare care unora le e de mare folos, altii il iau o badjocura si pun numai tampenii...nu mai vreau sa repet.
Deci asta imi place, si nu imi place...
O seara buna.