| JohnFKen a întrebat:

Cine a fost ales userul anului in 2011 si daca exista intrebarea anului si raspunsul anului as vrea sa le stiu si eu va rog.

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Legiuitoarea e user-ul anului
www.TPU.ro/utilizator/mdbo
Întrebarea caut-o aici ( întrebarea unde au avut loc nominalizările user-ului)
www.TPU.ro/utilizator/TPU

www.TPU.ro/blog/?p=2599

Pa,pa!

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

NOname a fost...cred.

| Anonimul3315 a răspuns:

Nu-i asculta nu legiuitoare aia ca mie imi raspunde mereu o fata care imi apare ca e userul anului dar are nume ciudat o cheama (NoName)adica nu nume ceva de genu oricum sper ca te-am ajutat.

| blueangel99 a răspuns (pentru Anonimul3315):

E adevărat, dar doar pe jumătate.
NOname a fost în 2010
Legiuitoarea a fost în 2011
(şi Brigaela în 2009)

Numai bine!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Legiuitoarea este userul anului.Nu stiu daca au fost alese, sau daca se aleg o intrebare/un raspuns a/al anului. Intreaba, la Contact. Cu siguranta, acolo vei afla mai multe detalii happy

| blueangel99 a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Nu există întrbarea sau răspunsul anului happy

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru blueangel99):

Multumesc de informatie. Totusi, daca citesti cu atentie eu am mentionat, clar, in raspuns ca ''nu stiu''.