| Th3eo a întrebat:

De ce nu merge sa caut un cuvant pe TPU? Adica, atunci cand scriu acolo la "cauta intrebari si raspunsuri" imi arata prima pagina. De ce?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna!
Este de la ei si la mine face problema...

| alessia5158 a răspuns:

De mai bine de 1 an de cand sut eu aici, functia "cauta" este de tot hazul --- renunta la a mai folosi si posteaza intrebarea( poate asta este si motivul pentru care respectiva functie nu-si face treaba: intrebarile postate genereaza trafic!). Numai bine!

| Karinakari99 a răspuns:

Am auzit că funcţionează doar noaptea.

| dyannee a răspuns:

Stiu cum e.Nici eu nu stiu de ce. Naspa. straight face