| Dayana12345 a întrebat:

Cum devin membru senior al societatii TPU?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Salut, Dayana!
Ai nevoie de 100 de răspunsuri aprobate și de 10 zile de la data înregistrării. Când vei împlinii aceste condiții, vei putea să folosești chat-ul site-ului, să raportezi, să votezi etc.
Ai putea în plus și http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 ca să te lămurești mai bine... poți citi și Întrebările frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
"Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde cit mai mult.Depaseste 100 de raspunsuiri aprobate si 10 zile pe TPU si devii senior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"societatea TPU" laughing. Asta a fost premeditata? Te-ai gandit la raporturile dintre useri? Nu de alta, dar polemicile, aliantele, obsesiile, existenta "caprei vecinului"si preocuparea constanta pentru ea de aici reusesc sa faca o comunitate online ca TPU.ro sa functioneze ca una reala, pentru multi din spatele monitoarelor. Dar, neah, nu-i vorba de atata importanta, TPU e o afacere si prin intermediul ei, uneori e reflectata societatea, precum statisticile consumului de sapun.Se regasesc intr-adevar multe tipologii umane pe aici, dar e o falsa societate...

| Pitbull305 a răspuns:

Dupa ce ai acumulat 10 000 de puncte si dupa ce dai 100 de raspunsuri. Funda plzz.

| Dayana12345 explică (pentru Pitbull305):

Esti unul din aia care cersesc funda? Eu nu am zis ca o dau!

| Pitbull305 a răspuns (pentru Dayana12345):

laughing Nu cersesc funda, dar am vazut la cineva ca cerea funda si avea succes, si am zis sa incerc si eu.