| MrAngelus a întrebat:

Cum scap de:

"Iti multumim pentru raspuns!
Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari."?

M-am saturat sa raspund la intrebarile alea!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Foarte simplu, nu răspunzi. Chestionarul nu este obligatoriu. Răspunsul tău va fi postat indiferent dacă l-ai completat sau nu.
Numai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu esti obligat/a sa raspunzi dupa fiecare intrebare.Mergi mai departe ca si cind nu l-ai avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as raspunde, dar dupa-aia trebuie sa raspund la un chestionar despre intrebarea ta rolling on the floor