| AHappyDay a întrebat:

Si voua va apare "Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari."?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Dar nu eşti obligat să răspunzi. Poţi să răspunzi numai când doreşti şi consideri că are rost (de exemplu: pentru a muta o întrebare la o altă categorie sau a o elimina de pe site, în caz dacă încalcă grav regulamentul).

| CautNume a răspuns:

Apare tuturor seniorilor.

| Azµre a răspuns:

Da apare, este un sondaj în funcție de el se mută sau se șterge întrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,raspunzi la acel chestionar daca vrei sa ajuti adminii.Altfel,poti merge mai departe.Chestionarul nu este obligatoriu.Raspunsurile tale vor apare pe site si daca nu raspunzi.Mult succes.