| pastapac a întrebat:

Cum scap de stadiul de membru junior?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
"Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat"

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai fii mai activ si sa ai cat mai multe raspunsuri, dar si de calitate, 10 de la inregistrarea contului si cei de la comunitate vor avea grija sa iti schimbe statutul.
Mult succes si activitate multa de calitate!

| Maysa a răspuns:

Servus!
Ca să devii utilizator senior, ai nevoie de 100 de răspunsuri scrise și minim 10 zile de juniorat.
Ce nu poți să faci ca membru junior. Nu poți să faci trolling în esență:
- nu poți să postezi pe chat
- nu poți să votezi și să raportezi
- nu poți trimiți mesaje private
Poți însă să te implici în comunitate și să dovedești că ai ceva de spus.

Ce poți să faci că membru senior.
- poți să postezi pe chat
- poți să votezi și să raportezi
- poți să trimiți mesaje private
O zi senină,
Florentina