| nirocino a întrebat:

Cum se pot face contestaţii la răspunsurile şterse (cenzurate) nejustificat de administratorii TPU?
Am citit regulamentul cu atenţie şi nu găsesc nicio justificare verosimilă pentru ştergerea repetată a răspunsurilor pe care le postez.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil ca răspunsurile tale să nu aibă nicio vină, dar dacă întrebarile la care ai răspuns au încălcat regulamentul, postările tale au dispărut odată cu ștergerea acestora.
Vezi ce scrie când deschizi lista cu postări șterse.
# "Doresc reanalizarea răspunsului" sau
# "Întrebarea la care ai răspuns a fost ștearsă"
https://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

Dacă crezi că ți s-a făcut o nedreptate, sigur că poți solicita reanalizarea acestora la contact. Dacă au fost șterse din greșeală, admina ți le va repune pe site. Success. :)
https://www.tpu.ro/contact

| nirocino explică (pentru floresdemayo):

Multumesc frumos pentru raspuns!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

,,Dacă au fost șterse din greșeală, admina ți le va repune pe site. Success. happy''
Poate... am avut o intrebare stearsa,, din greseala'', la care culmea au raspuns si admini.Am scris la contact, si-au cerut scuze...si atat.Lucru mare si asta!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu nu am vorbit pentru a-l amăgi! happy
Mie mi s-au repus pe site, postări șterse de către unii moderatori grăbiți cu ordinea. În ce privesc scuzele, a fost un gest frumos/omenesc. E lucru mare să-ți asumi vina pentru greșelile altora, când mulți dintre noi nu suntem capabili de-a ne recunoaște propria greșeala.
Dacă postarea ta nu a fost repusă pe site, nici după o analizare, nu știu ce să zic, poate s-a ajuns la concluzia că prezența ei nu era necesară. Știu că ai fost și ești încă afectată de ștergerea ei. Tot de atunci, parcă porți și pică siteului. Dar tu ești creativă, poți reveni oricând cu alte întrebări interesante, care nu vor mai avea același destin.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Sunt afectata de nedrepate.E CLAR ca nu exista egalitate.
Sunt din ce mai dezamagita de ce se intampla si putin imi pasa de ce va urma!
Era vorba de o intrebare mai veche, 2-3 ani! Nu imi pasa ca fost stearsa, sunt convinsa ca nu sunt singura.
M-am suparat ca cred ca am fost si sunt un utilizator care NU a facut, probleme sitului, ba chiar am raportat in primii doi -trei ani pe cei care incalcau regulile.Chiar am fost certata, dar mi-am dat seama ca aveau drepate in mare parte!
Mi-ar fi placut ca comentariul sa fie citit si de cei de,, sus''
Le multumesc insa ca mi-au rezolvat problema cu mutarea contului de pe un e-mail pe altul!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

În urmă cu 2-3 ani au fost alți admin.Cei actuali nu sunt responsabili pentru greșelile, respectiv hotărârile altora. happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Stii cum se spune...rana trece dar cicatricile raman!
Nici cu actualii nu mi-e rusine.La Dragoste&Sex e teren minat!
Am atras atentia in urma cu vreo 2 luni ca utizator are cel putin inca un cont, mi s-a raspuns ca a verificat ca nu exista conturi multiple. Zille trecute m-am uitat pe lista de utilizatori avertizati si ce crezi... am vazut utilizatorul respectiv ghici pentru ce... conturi multiple! Sa nu imi spuna mie ca acele conturi au fost facute intre timp!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Uite, vezi, a fost sancționat tocmai pentru conturi multiple, dacă tot spui că l-ai văzut în lista cu userii suspendați. Probabil, s-a efectuat o verificare mai atentă.
Angy, mie când nu îmi place ceva ignor, evit, nu îi caut prezența. Dacă ție nu îți place siteul TPU, nu te ține nimeni cu forța aici...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Asta voiam sa fac de mult, ma gandam ca macar tu ma poti intelege!
ADIO!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Angy nu e bine sa fi nervoasa, multe raspunsuri sunt sterse din cauza ca intrebarea e stersa,hai ca admini sunt ok, du-te pe softpedia sa vezi acolo cum e, eu spun ca e ok, dar find asa un site mare e greu sa vezi fiecare raspuns, intrebare in parte, o intrebare se poate sterge si automat daca e raportata de multi userii

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Ray,nu sunt de ieri de azi pe acest site.Stiu asta!
Nici nu mai conteza asta.
Acea intrebre era perfect,, legala'' au raspus si admini...
Adminii ar face bine sa uite la Dragoste si Sex!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Multe intrebarii sunt sterse, deci ce vina are admin?

| Fatamuntilor a răspuns:

E POSIBIL ca raspunsurile tale sa fie sterse odata cu intrebarile chiar daca ele nu incalca regulamentul.
Daca sub raspunsurile tale nu gasesti optiunea,, doresc reanalizarea raspunsulu'', atunci intrebarea a incalcat regulamentul.