| littlebluebutterfly a întrebat:

Cum trec pragul de membru junior?

Răspuns Câştigător
| Raraa a răspuns:

100 de raspunsuri, minim 2 premiate cu funda, 10 zile de activitate pe TPU si 5000 de puncte.

10 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Fa`i 100 de raspunsuri si vei fi seniorhappy Bafta:*

| Skylerx a răspuns:

Pur si simplu raspunzi, pui intrebari, dai voturi si dai funde. Funda?
Bineinteles ca si invers: altii iti dau funde, voturi, raspunsuri, explicatii etc.

| littlebluebutterfly explică (pentru Skylerx):

Cate raspunsuri trebuie sa dau?

| Skylerx a răspuns (pentru littlebluebutterfly):

100 intrebari + 100 raspunsuri

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Raspunde raspunde raspunde si tot asa de 100 de ori

| JulietteJokes a răspuns:

Pai tuh ca membru junior pentru a deveni senor va trebui sa ai minim 10 zile de activitate nu ca si ore de cand esti pe site 10 zile si sa ai 100 de raspunsuri si maxim 2 castigatoare care nu-s necesare neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca pentru a trece de pragul de junior trebuie sa devi expert.Este cel mai ridicat prag pentru o persoana normal.Sigura,daca vrei sa devi expert TPU sau user-ul anului tu alegi.
Ca sa devii expert ai nevoie de foarte multe fundite, adica de multe raspunsuri bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu trebuie sa te gandesti la asta... raspunde la intrebari si cand acumulezi 5000 de puncte adica echivalentul a 100 de raspunsuri postate pe site, devii senior big grin succes!

| Twatwaffle a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri date si 10 zile de cand contul a fost creatbig grin.

| veronica3513 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari