| zahy a întrebat:

Daca am dat un vot gresit :

Por remedia greseala?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU! nu mai poti remedia greseala. Pe viitor fi mai atent.

| zahy explică (pentru neluL):

Ok mersi frumos, de fapt am vrut sa vad cum fuctioneaza, ma asteptam sa ma intrebe de ce consider ca e nefolositor sau ceva de genu. Pe vitor nu dau voturi am vazut care e treaba cu votu.

| neluL a răspuns (pentru zahy):

Poti da voturi despre cum crezi tu ca te ajuta sau nu un raspuns!
@BellaBombonela inca nu a vazut big grin Acum ai vazut si cum functioneaza big grin totusi puteai sa vezi la voturi folositoare sau inteligente mecanismul de functionare laughing

| zahy explică (pentru neluL):

I-am trimis un PM cu scuze sper sa accepte. Voturile parerea mea se dau doar de catre cel care a pus intrebarea. Da nu conteaza ce cred eu

| neluL a răspuns (pentru zahy):

Atunci e alta treaba daca ti-ai cerut si scuze happy Poti sa votezi orice raspuns sau intrebare de pe site! Prin vot iti exprimi parerea ta la orice intrebare! De exemplu mie daca imi place un raspuns ii dau un vot inteligent pentru modul cum si-a expus parerea si unul folositor pentru ca si-a pierdut 1-2-5 minute din viata lui/ei raspunzand la acea intrebare, oricare ar fi ea big grin

| zahy explică (pentru neluL):

Ai dreptate, vad mereu raspunsuri si la sfarsit cersesc funde si voturi, Daca ajuti pe cineva ajuti neconditionat, Si multe lumea le da de mila voturi, Parerea mea este nefolositor. In fine nu mai conteaza probabil sunt Paranoic. big grin.

| neluL a răspuns (pentru zahy):

Imi pare bine ca ai inteles! bye, bye wave

| zahy explică (pentru neluL):

Ceao

| BellaKiოNana a răspuns (pentru zahy):

Nu m-am suparat, nu-i nimic laughing se mai intimpla.

| zahy explică (pentru BellaKiოNana):

Mersi pentru intelegere