| FabianelSHAF a întrebat:

Daca pe ziua de astazi castig tricoul trebuie sa platesc niste bani pentru taxe de curierat etc. Dau funda! Daca ar fi cat ar trebui?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, toate taxele sunt achitate de proprietarii site-ului.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU plăteşti absolut nici o taxă!
Contravaloarea lui şi taxele sunt plătite de către deţinătorii site-ului TPU.

Tu vei primi tricoul acasă, prin curier rapid sau prin Poşta Română.

Toate cele bune.

| FabianelSHAF explică (pentru bursuc001):

Pai si asta inseamna ca trebuie sa ma duc la posta si sa il cer? Pana acuma nu m-au contactat. Ieri am fost castigator cu 161 de raspunsuri.

| bursuc001 a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Câştigătorii tricourilor din luna octombrie vor fi contactaţi pe e-mail până prin 15 NOIEMBRIE de către Admina Alexandra, ţi se va cere mărimea de la tricou şi datele de contact ( nume, adresă, telefon ), apoi vor fi trimise coletele!

Dacă locuieşti în mediul urban ( la oraş ), atunci vei primi tricoul prin curier rapid; iar dacă locuieşti în mediul rural ( la sat ), atunci primeşti tricoul prin Poşta Română ( ţi-l aduce poştaşul acasă ).

O seară frumoasă.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, nu trebuie sa platesti nimic.
Dar nu e frumos sa faci asta numai pentru tricou.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.

| onutica135 a răspuns:

Nu dai nimic laughing

| FabianelSHAF explică (pentru onutica135):

De ce razi asa ca tu esti incepatoare.