| papusika34 a întrebat:

De ce "Admin" imi sterge unele intrebari pe care le postez pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy poate ai folosit un limbaj neadecvat, ori intrebarea nu era pusa la categoria potrivita, dar cel mai bine ar fi sa trimiti un mesaj adminilor..intra la Contact si iti versi necazul.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

| MCRgurl a răspuns (pentru caramela):

Daaaaa e foarte eficient.nu mi-au raspuns nici acum si la reanalizare nu se intampla nimic.admini dupa ce ca sterg exagerat de multe intrebari nici nu te lasa sa stii de ce.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil pentru că încalcă unul sau mai multe puncte din regulament.

| EmaS a răspuns:

Poate ca nu ai respectat regulamentul TPU sau nu ai incadrat intrebarea la categoria potrivita.

greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca postezi aceeasi intrebare cu insistenta si obstinatie, la aceeasi categorie gresita.
Eu sunt una din cei care au raportat-o.
Acum, stii.

| papusika34 explică (pentru greece12):

Pai da, dar prima intrebare? Nu am mai postat-o si tu ai raportat-o, dar nu am mai scris pana acum ceva asimilar! Pe aceea de ce ai raportato?

| greece12 a răspuns (pentru papusika34):

Nu stiu de nici o prima sau ultima intrebare,dar m-a scos din sarite rezumatul tau despre Hotarul nestatornic, la Dragoste si Sex, care culmea(!) este o tema!
Si, pe urma,"asimilar","raportato", daca doresti sa purtam o discutie, incearca sa nu-mi ranesti nervul optic!

| ynna93 a răspuns:

Pai da un mesaj la TPU si intreaba pe ei.