| Idontknow69 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa trimit un mesaj unui utilizator TPU imi zice: Statusul de membru junior nu-ti permite sa trimiti mesaje acestui utilizator? ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti sa fii senior.
100 de raspunsuri si minim 10 zile de activitate.

| Idontknow69 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! :* happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idontknow69):

E ciudat pentru ca totusi stiu si utilizatori juniori care pot trimite mesaje.
Dar ti-am raspuns pentru ca si eu pateam la fel ca tine inainte sa devin senior.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic. Depinde de setarile personale ale acelui utilizator caruia vrei sa-i trimiti mesajul. Fiecare avem acolo o gramada de optiuni: sa primim mesaje de la toti userii, numai de la cei seniori, numai de la prieteni sau de la nimeni. Deci...probabil ca cel despre care vorbesti are setari restrictive.

| Idontknow69 explică (pentru ardnaxur1961):

Iti multumesc si tie pentru raspuns, dar vroiam sa stiu doar de ce se intampla asta si ce pot face happy

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Idontknow69):

Ti-am explicat tot ce ai cerut. Cati ani ai? Doar un copil n-ar intelege raspunsul meu.

| Idontknow69 explică (pentru ardnaxur1961):

Am inteles dar deja am desemnat castigatorul si da sunt un copil dar pot inteleg pentru ca am aproape 12 ani enervantule/enervant-o