| NicoClaudita a întrebat:

Buna TPU ... dc nu pot sa vorbesc prin mesaje pe TPU . zice ca statusul de membru junior nu iti permite sa dai mesaj acestui utilizator ( acel utilizator e tot junior ) . ce pot sa fac? funda normal

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai nu e ma destul de logic?straight face
"Statul de user junior...bla bla bla."?
Cand devii senior poti trimite mesaje, adica dupa 10 zile si 100 de raspunsuri...

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este atat din cauza statutului de junior ci din cauza ca utilizatorul respectiv nu a setat sa primeasca mesaje de la toti utilizatorii.
Setarea se poate face in Editare profil, se selecteaza la Vreau sa primesc mesaje de la: Toti utilizatorii TPU. Numai bine!

| libertat a răspuns:

Dupa 100 de raspunsuri oferitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti sa devii senior

| NicoClaudita explică:

Pai si el este tot junior!