| smaty a întrebat:

De ce, si la intrebarile mele, si la ale celorlalti, apare ca au raspunsuri dar, cand dau click, nu apare nici unul?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza felului cum functioneaza programul TPU, respectiv acesta actualizeaza raspunsurile din ora in ora(poti vedea la Raspunsurile mele), asa ca intarzierile pot fi de la cateva minute la aproape o ora. Numai bine!

| xt9000 a răspuns:

Tre sa astepti putin pana le verifica sa nu scrie injuraturi sau prostii