| darrio2007 a întrebat:

De ce daca dau raspuns unei intrebari, indiferent de categorie, la revenire ma trimite din nou numai pe prima pagina? Este cam enervant.Trebuie sa o iei de la capat cu toata lista ca sa ajungi unde ai ramas.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica nu mai deruleaza la ultima intrebare vazuta. Asta este o problema a site-ului si ar trebui ca administratorii sa faca ceva.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate browser-ul e de vină. Încearcă să intri de pe un alt browser, ca să te convingi.

| TPU.ro a răspuns:

Trimite-ne la contact@tpu.ro mai multe detalii. E o problema daca patesti asta la fiecare intrebare pe care incerci sa o accesezi.
Daca ti se intampla doar din cand in cand, atunci e posibil ca postarea la care vrei sa ajungi sa nu mai fie pe site.

Alexandra - TPU

| darrio2007 explică (pentru TPU.ro):

Se intampla si acum.Cam la 2-3 raspunsuri date de mine.La tot atatea intrebari.Ma refer la raspunsul din chenar nu la comentarea unuia dat de alt utilizator.