| Beres_Andrei_1982 a întrebat:

De ce îmi apar întrebări fără răspuns mai vechi de 3 luni? Pt ca consider că dacă nu a răspuns nimeni la acea întrebare în 3 luni sigur cel care a pus-o ori si-a rezolvat problema ori si-a luat gându deci?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Si a ta este de pe 20 noiembrie si abia acum ti-am raspuns eu. Si eu am gandit la fel ca tine. Probabil ca administratorii TPU nu vor ca pe site sa fie probleme nerezolvate. Mai raspund cateodata la asemenea intrebari „intarziate".