| anonim_4396 a întrebat:

De ce primesc din cand in cand notificari de la Facebook de genul "o cunosti pe x" (o persoana pe care nu o am in lista de prieteni)? Acea persoana a intrat pe profilul meu sau de ce?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate, ai prea puține persoane în lista de prieteni, iar ei îți mai fac niște propuneri, în general te întreabă dacă cunoști pe prietenii prietenilor tăi.
Aici, nu e vorba că ți-au vizitat profilul. Poate, nici nu au habar de existența ta...

| Bondarel99 a răspuns (pentru floresdemayo):

Am 950 in lista...

| floresdemayo a răspuns (pentru Bondarel99):

Mai... colecționează, ai prea puțini! ))

| Bondarel99 a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing