| anonim_4396 a întrebat:

De ce incepe TPU sa fie tot mai plin de reclame? Inteleg ca este cate o reclama ici colo, dar incep sa fie si din alea agasante, care iti apar in fata mouse-ului tocmai cand vrei sa dai click pe ceva, eu spre exemplu am vrut sa apas pe Doresc sa il public cand imi apare o reclama Orange in fata mouse-ului, incepe sa ma enerveze chestia asta, decat sa ma enervez cu reclamele astea mai bine nu mai intru, chiar nu se poate altfel?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Păi dacă va e greu să instalaţi adBlock.
Dacă vrei să scapi de reclame, în funcţie de browser-ul pe care îl foloseşti, instalezi de aici adblock. Vezi că scrie dacă e pentru Mozilla sau Chrome.
http://www.google.ro/......tp?/search

| anonim_4396 explică (pentru Esperança):

Mersi de raspuns happy, nu am mai auzit de adblock, sincer nici nu prea am cautat nimic in sensul asta, si ideea e ca tpu.ro dintr-un site dragut incepe sa devina unul enervant, si chiar imi pare rau!

| Esperança a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că reclame = bani, cu cât mai multe cu atât mai bine.
Aşadar nu te aştepta să scapi de ele, singura soluţie este aceasta cu adBlock, îţi blochează toate reclamele.
Baftă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa traiasca si Clopotzel.TPU din ceva. Daca nu din abonamente, atunci din reclame.