| teodora97 a întrebat:

De ce la fiecare intrebare pe care o pun imi scriu "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici :?

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Stiu cum e mi s-a mai intamplat. incearca sa ii contactezi pe TPU, vezi sus ca scrie contact, si peste maxim 4 zile isi revine

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail.
Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere, şi în câteva ore vei putea să răspunzi fără probleme.
A, şi dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser! Îţi recomand Google Chrome.
Succes!

P.S. Bine ai venit printre noi!

| Iahimder a răspuns:

Simplu, pentru ca esti rugata sa iti confirmi contul facut aici si ultimul pas in aceasta actiune este sa intri pe adresa ta de email si sa iti activezi acest cont dand clic pe linkul pe care ti-l trimit ei acolo. Sper ca am fost de folos cu aceste informatii... O zi placuta iti doresc.

| ArcAnna a răspuns:

Primesti un email atunci cand iti faci contul.il pastrezi si dai click acolo unde iti spune sa iti confirmi contul

| Zuzy244 a răspuns:

Dai click te duci in e-mail si confirmi si nu o sa iti mai apara asa probabil ca nu ai conformat inregistrareahappy
Sper ca te-am ajutathappyFundita?:*