| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat ieri la un user de pe TPU si am vauzut ca avea 50 de raspunsuri castigatoare, toate bune si frumoase pana aici dar a 2 zi am observat ca avea 48 si nu 50 cum am vazut eu ieri...
Intrebarea mea este de ce? e voie sa iti scada din fundite?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca se sterg intrebarile, automat dispar si raspunsurile castigatoare, deci DA, scad si fundele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, Adminele au şters 2 întrebări la care userul respectiv a răspuns şi a primit fundă!
Dacă s-au şters întrebările ( deoarece au ÎNCĂLCAT Regulamentul TPU ), atunci se şterg şi toate răspunsurile date la acele întrebări...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este din cauza ca nu se respecta regulamentul(-)
Vezi aici ''politica'' site-ului:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| NarutoFan134 a răspuns:

Da, este posibil. O data ce intrebarea este stearsa, este sters si raspunsul castigator, adica scad funditele.