| bd3x73r a întrebat:

De ce nu mi se publica raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Poti fi sigur ca ti s-au publicat daca dupa ce trimiti raspunsul te redirectioneaza catre o pagina in care zice "Multumim pentru raspunsul tau!" te rugam sa raspunzi si la alte intrebari sau ceva de genu sau cand postezi exact acelasi raspuns(copy paste-ul a devenit necesar pe TPU caci nu poti stii cand au probleme si nu se trimite raspunsul) si iti apare "raspunsul exista deja in baza de date". Daca una din astea 2 au aparut inseamna ca raspunsul tau a fost trimis si iti va aparea in curand.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca esti incepator si intai trebuie sa ti-le citeasca cineva si sa ti-le aprobe. Dupa ce treci de stadiul asta, peste 2-3 zile postarile vor aparea repede, in functie de aglomeratia de pe site.

| MajorAsshole a răspuns:

Sunt tare curios cati o sa mai raspunda cu aceeasi chestie la intrebarea asta. Fratilor, voi citit inainte celalalte raspunsuri, sau vreti doar sa acumulati puncte si funde?

| AleD a răspuns:

Pai nici mie numi apar imd dupa ce le-am pus.asteapta pic si normal ar trebui sa-ti aparawinking

| Gini a răspuns:

Hey!
Ti se publica raspunsurile, dar apar cu intarziere.
Deoarece site-ul este foarte acesat si nu prea face fata.
Pa, pa.

| mircea_5116 a răspuns:

Unele dintre motivele pentru care nu ti-i se publica raspunsurile, ar fi ca contincuvinte neadegvate,

toate cele bune

| TheBlindMan a răspuns:

Pentru ca probabil inca nu au fost aprobate.ai un pic de rabdare!