| Anca1618 a întrebat:

De ce nu mi se publica toate raspunsurile? straight face

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat!
ai rabdare, raspunsurile vor fi afisate in dimineata urmatoare cand se reactualizeaza punctajul.
Paste fericit!

| Fatamuntilor a răspuns:

Fie esti inca junior si raspunsurile tala trebuie aprobate, fie ai rapunsuri care incalca regulamentul si au fost raportate si implicit sterse.
In tot cazul azi se actualizeza toate raspunsurile din zilele precedente.
Dar pentru a te lamuri mai bine scrie adminilor la contact.

| Iubibilăă a răspuns:

1. Esti junior.
Trebuie sa ai 100 raspunsuri inteligente, 10 zile de cand ai contul facut.
Nu uita sa respecti mereu regulamentul TPU.
Citeste aici daca esti utilizator nou: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti junior.Raspunsurile tale trebuie intai aprobate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Esti utilizator junior si asa este la inceput pana ti se aproba toate raspunsurile.
Citeste si regulamentul,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună!
Ești un utilizator junior și de aia. Așteaptă 10 zile, o să devi senior, dar între timp trebuie să ai 100 răspunsuri inteligente. Mai poate fi din cauza că ai folosit un limbaj vulgar sau obscen, ori e o eroare!
Nu uita să respecți permanent regulamentul TPU și citește aici : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Chuchk a răspuns:

Asigurate ca raspunsurile tale indeplinesc toate regulile TPU