| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot evalua răspunsurile pe TPU? Îmi zice ca statutul meu de membru junior nu-mi permite sa evaluez.

Răspuns Câştigător
| LucaTheodor a răspuns:

Nu conteaza punctele. Decat raspunsurile date.

28 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Vei putea sa votezi dupa ce vei deveni senior, adica dupa ce vei avea 100 de raspunsuri si o vechime de zece zile pe site.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca esti junior si reguilamentul nu-ti permite. Dovada cea mai buna ca nu esti un utilizator de incredere este ca ai postat aceasta intrebare in absoluta bataie de joc, nerespectand regulile minime. Am mutat-o eu. mai citeste de 10 ori regulamentul, daca nu il stii.

| Sisitta a răspuns (pentru Brigaela):

Draga femeie, am postat întrebarea data, deoarece sun noua pe acest site, si nu mă pricep.La revedere.

| Brigaela a răspuns (pentru Sisitta):

Daca esti utilizator nou, inseamna ca tocmai ai citit regulamentul cu multa atentie si ai inteles perfect totul. E foarte clar, nu cred ca nu-l pricepi. stii sa folosesti calculatorul, stii sa citesti, deci mi-e greu sa cred ca nu ai capacitatea de a pricepe cateva fraze simple. Mai citeste-l, sunt convinsa ca vei reusi sa intelegi si nu te vei mai simti atat de neajutorata

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru Sisitta):

Nu ai ce sa nu intelegi, regulamentul spune clar ca iti trebuie minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul TPU. Apoi vei putea sa te folosesti de toate drepturile, cand devi membru senior.Intra la ''Intrebari Frecvente'', regulamentul site-ului.

| dibasani a răspuns (pentru Brigaela):

La anumite intrebari care nu au rationament si sunt puse in dorul leli, respunsul poate fi uneori pe masura, la fel cum este si intrebarea.

| CautNume a răspuns:

"statutul meu de membru junior nu-mi permite sa evaluez."Care parte n-o intelegi?

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Mai asteapta si ajuta oamenii in continuare!

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. :)

Pentru a evalua răspunsurile/ întrebările trebuie să fii membru senior care constă în a avea cel puțin 100 de răspunsuri (să nu fie în bătaie de joc), și să ai contul de măcar 10 zile. Altceva nu îți trebuie, cum ar fi funde sau puncte.

Dacă mai și alte nelămuriri în legătură cu TPU.ro, intră aici : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Pa, pa. :-h

| DenisIonut01 a răspuns:

O sa creasca el!

| Mădă0611 a răspuns:

Statutul tau de membru junior nu iti permite sa evaluezi.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu poţi pentru că nu ai statut senior.
Vei putea dacă mai răspunzi la întrebări până faci 100 de răspunsuri.
Pe curând!

| Iulian03 a răspuns:

Pentru ca esti junior, ti-ai raspuns singur la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei putea evalua dupa ce devii membru senior, adica:10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri aprobate.Mult succes.

| Alexandru98 a răspuns:

Trebuie să răspunzi vreo 100 de întrebări ca să poți evalua pe cineva

| c0ton a răspuns:

Pentru ca nu ai minim 100 de raspunsuri nu conteaza daca sunt castigatoare si sa ai 10 zile de la facerea contului apoi ii poti evalua

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fi membru senior ca sa poti evalua un raspuns.

| Sisitta a răspuns (pentru Zuzazozo):

Pai cum pot sa fiu membru senior cite puncte trebuie sa am?

| Zuzazozo a răspuns (pentru Sisitta):

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari ca sa devii membru senior.happy

| LucaTheodor a răspuns (pentru Sisitta):

Nu conteaza punctele. Decat raspunsurile date.

| Molecula a răspuns:

Esti primul grad, junior, trebuie sa trevi la alt grad mai superior sa poti evalua

| LucaTheodor a răspuns:

Statutul de membru junior nu permite deoarece nu ai prea multa experienta in raspunsuri. Trebuie sa fii senior pentru ca atunci ai dat peste 100 de raspunsuri si atunci prinzi experienta.

| hotshotb a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la minim 100 de intrebari inainte sa poti evalua

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Trebuie să răspunzi la 100 de întrebări pentru a trece la gradul de senior.

Succes!

| answers98 a răspuns:

Trebuie sa fii senior - adica sa ai min 100 de raspunsuri

| MusicFromAvenue a răspuns:

Trebuie sa fii un membru senior ca sa poti evalua, iar ca sa devii senior trebuia sa raspunzi la 100 de intrebari indiferent de durata de timp in care o faci.