| YoBogdan97 a întrebat:

De ce nu pot raspunde la intrebari pe TPU? Tin sa precizez ca am contul confirmat

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
esti logat de fiecare data cand vrei sa postezi? daca ai adresa confirmata, trimite un mesaj adminilor.da un refresh paginii si apoi revii..incearca si asa.
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Ce problema intampini? Ce anume se intampla atunci cand incerci sa raspunzi la o intrebare?

Alexandra - TPU

| YoBogdan97 explică (pentru TPU.ro):

Pai nu pot apasa pe butonul raspunde

| TPU.ro a răspuns (pentru YoBogdan97):

Sterge cookie-urile si Incearca sa accesezi site-ul si de pe alt browser. Daca problema ta persista, scrie-ne la contact@tpu.ro.

Alexandra - TPU

| MoruAndrei a răspuns:

Ne poţi spune mai exact ce se întâmplă?