| crina_1119 a întrebat:

De ce nu pot raspunde la intrebarile de pe TPU? cand scriu acolo raspunsul dau la "raspunde" imi apare jos urmatoarea chestie tongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici! dau clik acolo imi apare confirmarea pe email dar raspunsul nu mi-l adauga si nici la "raspunsurile mele" nu apare! ce se intampla? la inceput cand mi-am facut cont aici mergea dar de la o bucata de timp imi face figuri ce pot face pentru a remedia aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| mary4567 a răspuns:

Poate este din cauza problemelor tehnice de pe TPU ori poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme.
Intra pe e-mailul tau, si vezi ce ai primit de la ei. Acolo este un cod de confirmare. Dai click pe codul ala si ti se activeaza contul, astfel vei putea raspunde la intrebarile celorlaltiwinking p.s : daca nu ai gasit nici un e-mail de la TPU clik pe ``PENTRU A TRIMITE E-MAILUL DE CONFIRMARE CLICK AICI`` si il vei primi iar. Sper ca te-am ajutat. Succeswinking fundita?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite un mesaj la Contact: http://www.tpu.ro/contact!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate este din cauza problemelor tehnice de pe TPU ori poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acele întrebări au fost raportate și urmau să fie și șterse.
În mod normal nu îți cere la fiecare postare adresa de e-mail, decât prima dată când de loghezi.
Pa, pa.

| hiperkevin a răspuns:

Poate nu dai pe linkul de confirmare care trebuie