| anonim_4396 a întrebat:

De ce răspunsurile anumitor utilizatori îmi apar la/în notificări abia după două ore de la publicare?
De exemplu, atunci când userii LoveSleep sau Imprevisibleboy îmi răspund la o întrebare, nu primesc notificare imediat, așa cum se întâmplă de obicei, ci abia după două ore.

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pentru ca are latenta serverul, asa cum nici daca editezi nu apare imediat modificarea.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Da dar apare doar la anumiți useri, nu la toți. straight face

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, tot serverul, depinde cum lucreaza la anumiti useri, depinde, multe dereglari pot fi, si nu la general.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu-s asa importanti pentru lista ta de prieteni laughing

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor N-are site nimic cu voi, asta se intampla pe oricare alt site, functioneaza f prost spatiul virtual, cand esti f activ sau interactionezi mult cu anumite conturi, lucrurile nu mai functioneaza cum sunt programate pentru toti ceilalti, apar problemele.

| 1997onur a răspuns:

Și la mine este exactă la fel
-_-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost suspendat probabil de aceea, asa mi se întâmplă și mie, gen, când postez o întrebare, abia după un interval de timp e văzută public happy