| Ţepeşu a întrebat:

De ce nu se mai poate raspunde la intrebari la care s-a dat deja funda?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am pus și eu o întrebare pe această temă, dar tot nu m-am lămurit și problema tot nu s-a rezolvat. Dar poate te vor ajuta răspunsurile: http://www.TPU.ro/......apar-a-a/.

| EmaS a răspuns:

Ba da, sigur ca se poate, doar ca raspunsul castigator a fost deja premiat!

| Ana94 a răspuns:

Ba poţi happy Doar că nu ţi se mai dă funda, eventual doar voturi.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu am vazut ca la unele raspunsuri nu mai pot vota.

| hideaway a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mda. Alea vechi nu poți să le votezi. Și mie mi se întâmplă straight face.

| CoquineNoire a răspuns (pentru hideaway):

Nu neaparat.
de exemplu la o intrebare pusa astazi la S/F era blocata optiunea de votare.

| hideaway a răspuns (pentru CoquineNoire):

O să scriu la contact, în legătură cu chestia asta. Dacă primesc răspuns, te anunț.

| NOname a răspuns (pentru CoquineNoire):

Da, am observat și eu.
La NeluL, de exemplu, butoanele "Evaluează" și "Raportează" sunt blocate sub toate răspunsurile. Nu-l pot vota deloc (de azi dimineața).
Probabil e un bug.

| CoquineNoire a răspuns (pentru NOname):

Ai naibii gandaci...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru NOname):

LA mine nu merge ca să extiind caseta aia de sub răspuns unde arată ce ascultă fiecare. La fel, e blocată. E bug?

| NOname a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da, cred că e un bug, unul temporar (ca și în cazul voturilor, care între timp s-a rezolvat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă și tu browser-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De rea ce este lumea big grin