| TheStrategist a întrebat:

De ce sunt persoane care ignoră un utilizator pe TPU atunci când sunt contrazise? Adică li se spune ceva fără jigniri sau alte chestii asemănătoare și aleg să ignore. Eu nu am făcut chestii de acest gen și mi se pare ciudat. Vrei să continui o conversație cu o persoană și bursc te ignoră. Care credeți că e motivul? Le este teamă că ceea ce au spus poate să nu fie corect și nu vor să li se arate altă părere?

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Păi, pentru ei ignorarea (sau ignoranţa, mă rog) o fi mama înţelepciunii happy

| RAY a răspuns:

Ce rost sa te contrazic cu toti tâmpiți? Asa am pierdut și eu ani de zile,cu romani nu ai ce discuta,ei mereu urmăresc sa te fure, sa iți bage cuțitul în spate, sunt critici, bârfitoari, trădători, se fac ca știu totul dar e vai de capul lor, nu au ce sa discuți cu Români

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt orgolioase. Nu le place să fie contrazise și nu acceptă alte păreri față de ale lor, considerând că numai ei au dreptate.