| anonim_4396 a întrebat:

Credeţi că dacă unei persoane îi este frică să nu se ataşeze prea tare de altă persoană, încearcă să o îndepărteze?
Adică să o ignore şi chestii? În sensul că vorbiţi foarte mult, râdeti, chestii, apoi te ignoră şi după iar îşi revine.
S-ar putea să-i fie frică de ceva?
Sau pur şi simplu nu îi pasă de cealaltă persoană şi vorbeşte cu ea pentru că nu are pe altcineva mai bun în acel moment?

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder2 a răspuns:

Sunt mai multe raspunsuri, da se poate si sa ii fie frica sa nu se ataseze, sau pur si simplu este o persoana sociala si vorbeste la fel cu toti.
Poti vedea asta daca se comporta la fel cu tine ca si cu altii.

| TheSpell a răspuns (pentru MentalDisorder2):

Cu alţii am impresia că se comportă mai frumos.
Dar cu mine vorbeşte mai mult şi mai lejer şi am auzit că a zis o dată ceva gen # am impresia că noi am devenit prea apropiaţi # şi m-am făcut că nu aud şi nu a vrut să mai repete.

| MentalDisorder2 a răspuns (pentru TheSpell):

Ce cred eu din asta este ca:
Ei ii place de alt baiat sau ii cu altul si cu tine se intelege bine si i-ar fi frica de ce se poate intampla sau Stie ca o placi (Daca o palci) si ea vrea sa fiti doar prieteni Sau Si ea te place (Daca o palci si tu) dar nu vrea un iubit/nu are voie un iubit.
Nu bag mana in foc, dar si mie mi s-a intamplat prima varianta laughing