| ndc a întrebat:

De ce toata lumea are o obsesie cu fundele? Funda pentru cel mai bun raspuns! tongue

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că cei ca tine promovează cerșetoria cu acel "funda" la sfârșit.

| ndc explică (pentru NOname):

*Eu* promovez asta? Ai auzit de sarcasm?

| Alyra a răspuns:

Pentru că e o mare onoare. happy Dar dacă o ceri, e ca şi cum n-ar fi. sad

| Abandoned a răspuns:

Pai normal ca sunt obsedat. Sunt jucariile mele preferate! Ce-mi mai place sa le rod! Ham ham! Funda? puppy dog eyes

| IIIx333III a răspuns:

Eu una nu cer funda, decat daca mi-am dat interesul foarte, foarte mult pentru o intrebare anume. Iar, cand pun o intrebare, de obicei scriu "ofer funda", pentru ca stiu ca s-ar putea ca raspunsurile sa fie mai multe sau sa vina mai repede. happy.

| VLΛD a răspuns:

Pentru ca ne place place place laughing

| alexgabyy29 a răspuns:

Cand ai o funda e ca si cum ai primi un `multumesc` de la cineva care ramene mereu pe contul tau.Toti ceilalti utilizatori pot vedea cum ai ajutat tu pe altii.Motivul pentru. care gasesti la sfarsitul unei intrebari cuvantul `funda` e din cauza ca persoana respectiva sa fie mai sigura ca va fi ajutata deoarece cateodata daca nu scrii funda la sfarsit nu primesti ajutor... sper ca te-am ajutat.

| Avatar001 a răspuns:

Toti vor sa ajunga primii sa fie cei mai buni oare nu-i drept ce spun eu?

| вяυηηєттα a răspuns:

Deja imi place de tine-ai mare dreptate.
Probabil daca nu ar exista nu s-ar mai bate asa.
E ciudat la fiecare raspuns:funda? Parka nu ar putea trai fara ea
Dar e altfel cand vezi fundite multe puncte...esti popular etc
Dar mi se pare ciudat sincer`
Eu m-as bucura cand dau un raspuns sau un sfat cat mai bun sa imi spuna mersi.multumesc etc m-as simti mult mai implinita sa vad ca chiar l-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toti lupta pentru primul locul smug, pe cine o sa vezi tu ca vrea locul 3 sau 2, noi intram pentru primul! big grin kisskiss

| S3ntimentBoY a răspuns:

Pentru ca ei incearca sa-si creasca conturile si pentru a avea cat mai multe raspunsuri castigatoare. Funda?

| ndc explică (pentru S3ntimentBoY):

Okay, am inteles *atat*, dar de ce toata lumea scrie "funda :*" sau chestii de genul in intrebare? Mi se pare enervant. Dar din nou, eu sunt mental incapabil sa vorbesc in "mssngr spk", asa ca poate nu inteleg.

| S3ntimentBoY a răspuns (pentru ndc):

Hmm ce sa zic disperati laughing ca mine

| sebastian1999 a răspuns:

Nu am nevoie de funda! uita-te la altii cand pun intrebari dau funda dar vizualizeaza intrebarea dupa3 zile si nici o funda! pa

| DragosFku a răspuns:

Disperati smug

| Taylor4Cullen a răspuns:

Degeaba...laughing