| Arcusor a întrebat:

Salut tuturor.ma bucur ca am descoperit acest site este super interesant si unii oameni chiar sunt super de treaba.Asa sa trecem la ale noastre.Eu pana acum am raspuns la multe intrebari dar in topicurile in care raspund nu pot vedea raspunsurile mele? Sau trebuie sa fie aprobate de cineva anume?

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva minute pana raspunsurile tale sunt aprobate de moderatori. funda?

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu le poti vedea imediat.Ele sunt verificate si dupa acea sunt postate raspunsurile.

| Mihaela a răspuns:

Hei, daca atunci cand dai la 'raspunsurile mele' inseamna ca inca nu au fost aprobate.
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

| D9THC a răspuns:

Salut

am patit si eu la un moment dat, dar au aparut dupa cateva minute

| Соlorful a răspuns:

Dureaza cam o zi sa apara toate raspunsurile, intrebarile...si chiar sa primesti mail-urile...

| RamiFlore a răspuns:

Da.Trebuie sa astepti pana sunt aprobate apoi le poti vedea(dureaza in jur de 2-10 minute)