| Annonnimuss a întrebat:

De la cate raspunsuri castigatoare incepi sa devii senior?

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Devii senior daca ai 100 de raspunsuri,, dar nu castigoatoare,, toate raaspunsurile in totallbatting eyelashes :X

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri (nu contează, dacă mai sunt şi câştigatoare sau nu) şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri și contul activ de minim 10 zile.
Fundițele sunt semnul de mulțumire.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 100 de răspunsuri aprobate și postate și minim 10 zile contul activat.
Pa, pa.

| alexgabyy29 a răspuns:

La 100 de raspunsuri si cont activ de 10 zile devii senior.