| anonim_4396 a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare iti trebuie ca sa devii Senior?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

evenso
| evenso a răspuns:

Nu conteaza numarul raspunsurilor castigatoare.
Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, 100 de raspunsuri(de calitate)fii activ pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior, nu conteaza numarul funditelor, doar sa raspunzi unui numar de intrebari(100)
O zi frumoasa sa ai si un an nou fericithappy
La multi anihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Kissurose a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri in minim 10 zile de la inregistrare.