| alabalaportocalala a întrebat:

Deci am pus mai devreme o intrebare pe TPU si acum imi arata la notificari ca"... ti-a raspuns la intrebare"dar intrebarea pe care am pus-o nu o gasesc pe nicaieri si cand dau clik pe persoana care mi-a raspuns la intrebare imi arat o pagina alba! dc? si cum pot rezolva problema?

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Site-ul întâmpină probleme tehnice.
Ai dat la "întrebările mele" să o cauţi şi să vezi cine a răspuns? î
Dacă da, şi nu a mers, atunci, nu-ţi face griji. Ţi-am spus: doar probleme ale site-ului
Oricum, nu e nici o grabă. Poţi reveni mai târziu să vezi cine a răspuns şi care e treaba.
Baftă!

P.S: Poţi să trimiţi un mesaj la Contact şi să o întrebi pe Cristina:
http://TPU.ro/contact/

| alabalaportocalala explică (pentru blueangel99):

Mersi dar am aflat cauza!:uni oameni cam abuza de butonul"raporteaza"fara sa gandeasca macar o secunda!

| caractere a răspuns:

Intrebarea pe care ai pus-o, a fost o tema si a fost raportata(stearsa).
Rezolvarea este sa nu mai incerci sa iti mai rezolvi temele aici.

| alabalaportocalala explică (pentru caractere):

Nu a fost nicio tema pe caietele mele nu mai gasesc scris nicaieri cum se afla inaltime acelei figuri pentru ca uni oameni (tu probabil nu sti cum e)vor sa ia tezele, examenele si pentru asta trebuie sa inveti (cea cea u din nou nu stiai)si am intrebat pentru ca pe internet nu gasesc nimic ca sa inteleg! acum daca sti cum se afla poti te rog sa-mi spui (daca ai vreo idee)si sa nu mai fi atat de hater?

| caractere a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Suna un coleg big grin

| alabalaportocalala explică (pentru caractere):

Ok am inteles habar nu ai! mersi!

| caractere a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Nu ma intereseaza sa iti raspund atat vreme cat esti paralel/a cu scoala si vrei sa iti rezolvam noi temele.
Ma repet, daca ai nevoie doar de o formula si nu o mai gasesti in caiet sau ti-a mancat cainele foaia respectiva, suna un coleg.

| alabalaportocalala explică (pentru caractere):

Bine bine cum zici u!

| Anonymus314 a răspuns:

Inca nu au aparut. Dureaza cam 5 minute, pana se actualizeaza pagina.

| Mimino a răspuns:

Daca accesezi sectiunea "Intrebarile mele" din contul tau, nu ajungi la intrebarea ta, apoi la vizualizarea raspunsului/raspunsurilor primite?