| SabinaQueen a întrebat:

Deci, de fiecare data cand intru pe acest site imi apare mereu sa scriu adresa de email si parola. Cum sa fac in asa fel incat ca de fiecare data cand intru pe acest site sa nu mai fie nevoie sa-mi scriu adresa de email si parola?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bifezi optiunea "tine-ma logat pentru 7 zile". E o patratica jos, in dreapta, sub e-mail si parola.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In momentul care te loghezi, ai o casuta care trebuie bifata, apoi 7 zile numai ai treaba, asta in caz ca nu mai intra nimeni pe pc-ul tau
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Bifeaza casuta sa fii logata pentru 7 zile.Sau la tine nu scrie asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bifezi optiunea''tine-ma logat pentru 7 zile''(sub datele de conectare)

| IngerPazitorr a răspuns:

Salut!
Daca ai PC[personal computer], data viitoare cand te loghezi, dupa ce scrii e-mail-ul si parola, e o casuta mai jos. Bifeaz-o.
Bafta!