| Renes a întrebat:

Heii.
De fiecare dată când dau un răspuns primesc un fel de întrebare şi mă întreabă dacă întrebarea e la categoria potrivită şi dacă aş posta-o pe prima pagină..devine enervant.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Acel chestionar apare tuturor userilor seniori.
Nu este obligatoriu si poti sa ajungi inapoi la categoria de unde era intrebarea daca apesi de doua ori backspace.
E putin enervant dar initiativa e buna.
Astfel fiecare user cu un punctaj cat de cat decent poate muta intrebarile la categoriile potrivite si poate vota intrebarea corespunzator cu calitatea acesteia.
Mai pe scurt si userii se pot implica in comunitate ...nu doar adminii
Si asta nu e ceva rau sincer

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Da, acel chestionar apare tuturor userilor seniori. Din fericire, nu ești obligată să răspunzi. Îl poți ignora fără probleme, iar răspunsul tău va fi publicat oricum.

| aliceinchains a răspuns:

Toate întrebările au o categorie anume. Apare și a ta pe prima pagină atunci când o pui, când e recentă.

| CautNume a răspuns:

Apare tuturor userilor seniori.Nu este obligatoriu sa raspunzi la el.

| MrAngelus a răspuns:

Stiu ca e enervant, dar poti sari peste intrebare (chestionar) dand click pe logo-ul TPU din coltul paginii. Baftawinking

| Renes explică:

MAMĂĂĂĂ,care are nevoie de fundă mai tare?