| goejoy a întrebat:

Buna tuturor. Este posibila recuperarea contului de yahoo, am facut acum cateva zile (vreo 5-7 zile) o cerere de stergere a contului yahoo si doresc sa stiu cum pot sa-l recuperez si daca e posibil, am o adresa de e-mail alternativa stiu data nasterii, codul postal. Intrebarea vine intrucat parola nu o stiu, fiind schimbata chiar inainte sa fac cererea si nu am retinuto

1 răspuns:
| AndaAndutZa20 a răspuns:

Din cate imi aduc aminte se poare recupera insa nu sunt sigura daca trebuie sau nu sa astepti [30] de zile... poti sa intri pe yahoo.com si sa incerci sa te loghezi daca spune ca parola nu e buna dai clik la "forgot my password" si continui cu cerintele date :* sper ca te-am ajutat >big grin