| Saya a întrebat:

Si voua va apare la fiecare raspuns ce il adaugati pe TPU acest mesaj?
Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.

Sincer a inceput as ma agaseze:@

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, apare tuturor "Seniorilor".
Dar să știi că nu ești obligată să completezi chestionarul (deși în acest fel ajuți la modelarea conținutului site-ului și ar fi util). Dai de două ori "back" și mergi înainte.

| Saya explică (pentru NOname):

Ok mersi frumos

| NOname a răspuns (pentru Saya):

Nu ai pentru ce. O seară frumoasă.