| FluturicaMicaMica a întrebat:

După voi cine ar fi trebuit să fie Userul anului 2016? Eu am doi candidați : Dorio2007 si Cruce.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A castigat cine a meritat cu adevarat sa castige. ^^

1 răspuns:
| Niklauss a răspuns:

Nu cred ca stii ce înseamnă user-ul anului mai ales ca sunt de părere ca ai facut întrebarea sa ii ajuti pe ei.

Ca si user al anului ar trebui sa ajuti oamenii extrem de mult si sa raspunzi la multe întrebări de pilda ca cei ce concurează pentru campionul zilei si nu doar cu răspunsuri de "nu stiu", "cauta pe google" sau răspunsuri scurte si de genul asta.

Sper ca ti-am fost putin de ajutor sa iti schimbi gândul.