Voteaza Userul Anului 2016!

Bine v-am regasit, dragi prieteni!

Etapa de nominalizare pentru Utilizatorul Anului 2016 s-a incheiat, asa ca am dat drumul etapei de votare   care va tine pana miercuri, 21 decembrie, ora 23.59.

Acestia sunt utilizatorii care s-au calificat si pe care ii puteti vota din contul vostru:  corbulalbrosu, Drimmero, Popescu_Eugen_1964, Darrio2007 si floresdemayo.

Ce trebuie sa stiti inainte de a vota:

– puteti vota doar daca aveti cel putin 50 de raspunsuri si 15 zile pe site. Altfel, sectiunea apare in cont cu urmatorul mesaj: “Ne pare rau, dar inca nu poti vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate si 15 zile de la crearea contului. Daca atingi numarul de raspunsuri pana pe 21 decembrie, vei putea vota si tu.”

– fiecare utilizator eligibil poate vota o singura data, un singur utilizator din lista

– votul este secret

– numele utilizatorilor din sectiunea de votare sunt afisate aleatoriu, in alta ordine la fiecare logare

– valorile punctelor acordate votului unui utilizator:

pana in 100 de raspunsuri – 1 vot = 1 punct

100 – 500 de raspunsuri – 1 vot = 3 puncte

500 – 1000 de raspunsuri – 1 vot = 5 puncte

peste 1000 de raspunsuri -1 vot = 10 puncte

* un expert primeste un bonus de 10 puncte la vot.

Premiul din acest an consta in 100 de monede TPU pe care le puteti folosi in Magazinul de Premii TPU.

Succes tuturor candidatilor!

17 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Floresdemayo, evident!

| MihaelaDart a răspuns:

Am votat. Succes participantilor care s-au ales pentru Userul Anului 2016!

| RAY a răspuns:

Floresdemayo viitoarea mea sotie desigur

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Vrabia malai viseaza, Ray!rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bine vrabuita

| mihai69 a răspuns:

Raven.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unde sunt laughing?

| Harley18 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Secret discret! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Harley18):

Pai le mai fac eu reclama?laughing)

| LoveSleep a răspuns:

Pe bune? În afară de floresdemayo, lista aia e o glumă proastă. Dar e ok, e în ton cu site-ul.

| suntserios a răspuns (pentru LoveSleep):

Noi astia mai buni am fost votati deja anii trecuti

| 4b a răspuns:

Flore, of course!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am votat pe Darrio

| KNST a răspuns:

Care sunt criteriile dupa care putem vota? Dupa eficacitate, dupa tampenie, dupa umor, dupa retard, dupa frumusete, dupa ipocrizie sau/si minciuna?

| TURB0X a răspuns:

Drimmero, clar.

| Pizzaislife a răspuns:

Popescu_eugen_1964

| Barkjha a răspuns:

Noice