| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

E adevarata oferta cu smartSIM-ul? Ati primit unul acasa?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este adevărat cum este acest site!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Da, oferirea noastra gratuita de smartSIM-uri Indygen este adevarata. Conectorii Indygen au primit deja o parte dintre datele voastre de contact si au inceput expedierea lor.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este adevărat!

Dacă doreşti, vei primi GRATUIT o CARTELĂ Vodafone ( nu un telefon ) pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

Dai click pe acel link din e-mailul trimis de echipa TPU şi vei fi redirecţionat pe pagina Indygen, acolo îţi alegi nr de telefon şi îţi introduci adresa de mail + nr de telefon actual ( pentru contact ).

Apoi vei fi contactat de un reprezentant Indygen pentru datele de contact ( nume + adresă ) la care să-ți trimită cartela prin Poșta Română.

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cred ca e adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai calm ca il vei primi, dureaza putin pana se strang toate datele de la utilizatori, il vei primii.
Te pup!

| Gamer2000 a răspuns:

Il vei primi in maxim 3 zile eu l-am primit