| Cerby a întrebat:

Buna prieteni TPU am primit un mail care suna cam asa big grinraga Cerby,

Stim ca raspunsurile tale castigatoare ti-au adus puncte in cadrul comunitatii, dar acum poti primi mai mult de-atat!

Pentru ca vrem sa iti multumim pentru toata implicarea, alaturi de cei de la Indygen, iti oferim complet gratuit un cadou real: un smartSIM Indygen cu 1, 5 GB de net mobil sau o groaza de alte beneficii. Nu te costa absolut nimic si nu ai niciun fel de obligatie ulterioara. Costurile de transport sunt asigurate si-l primesti acasa.

Alege-ti numarul Indygen de aici.

Cu mult drag,
Echipa TPU.ro

P.S: Avem si-un pont. Avem 1.000 de numere de dat si peste 18.000 de utilizatori TPU.ro activi cu raspunsuri castigatoare. Iti recomandam sa te grabesti si sa iti alegi numarul pana luni, 28 octombrie, la ora 10.00.
e pe bune? sau e o facatura? cine raspunde primul primeste fundita

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

E-mail-ul e pe bune si iti poti alege un numar Indygen daca-ti doresti asta. Totul este complet gratuit, inclusiv transportul.

Alexandra - TPU