| xBlaise a întrebat:

astazi am primit smartsim-ul de la indygen. Pe colet era numele gresit si adresa... posibil sa iau teapa?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Ai primit raspuns la mesajul tau privat. Nu e vorba de nicio teapa.
Pentru probleme legate de activarea cartelei poti sa iei legatura cu cei de la Indygen la contact@indygen.ro sau pe https://www.facebook.com/indygenro

Alexandra - TPU

| xBlaise explică (pentru TPU.ro):

Pai si atunci de ce nu merge sa o activez?

| TPU.ro a răspuns (pentru xBlaise):

Noi nu suntem afiliati sau specializati in oferirea de raspunsuri legate de Indygen, tocmai de aceea ti-am lasat datele lor de contact, sa te poata lamuri ei.

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

In colet era smartsim-ul de la indygen? daca da si merge, bla bla nu e teapa.

| xBlaise explică (pentru vangaelis):

Nu merge adica nu-mi merge internetul... am primit un sms sa intru pe www.indygen.ro/net sa il activez de acolo

| vangaelis a răspuns (pentru xBlaise):

Si l-ai activat?

| xBlaise explică (pentru vangaelis):

Nu merge sa-l activez...