| CTLN a întrebat:

Cat de adevarat e Smartsim-ul indygen? thinking

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Produsul este real, ca si faptul ca distribuim gratuit din partea lor smartSIM-uri in cadrul unor evenimente de pe site.

Alexandra - TPU

| CTLN explică (pentru TPU.ro):

Ok..am inteles.dar au zis ca ma contacteaza pentru a mi-l trimite happy vad ca nu ma mai contacteaza thinking

| CTLN explică (pentru TPU.ro):

Ok.am inteles.dar mi-au zis ca ma vor contacta pentru a mi-l trimite ..si nu s-a mai intamplat acest lucru thinking

| TPU.ro a răspuns (pentru CTLN):

Ei vor primi in curand si datele tale de contact de la noi si vor putea lua legatura cu tine.

Alexandra - TPU

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este adevărat!

Dacă doreşti, vei primi GRATUIT o CARTELĂ Vodafone ( nu un telefon ) pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

Dai click pe acel link din e-mailul trimis de echipa TPU şi vei fi redirecţionat pe pagina Indygen, acolo îţi alegi nr de telefon şi îţi introduci adresa de mail + nr de telefon actual ( pentru contact ).

Apoi vei fi contactat de un reprezentant Indygen pentru datele de contact ( nume + adresă ) la care să-ți trimită cartela prin Poșta Română.

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

| Gamer2000 a răspuns:

100% adevarat