| simanapeace a întrebat:

Care e faza? Voi ati primit smartSIM Indygen sau e o farsa?

Răspuns Câştigător
| codrincodrin a răspuns:

Am discutat cu un reprezentant indygen pe mess si a zis ca SIM-ul ajunge in 10 zile si nu avem nimic de platit. trebuie sa mergem cu un buletin cand ridicam coletul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Site-ul este o farsă?
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Noi le-am trimis datele de contact adunate pana vineri, iar cei de la Indygen au luat deja legatura cu mai bine de 400 dintre castigatori si au inceput expedierea cartelelor.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă doreşti, vei primi GRATUIT o CARTELĂ Vodafone pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Il vei primi stai linistit/a...

| codrincodrin a răspuns:

Nu e fake, sa stii. e adevarat.

| alina030206 a răspuns:

Eu nu am primit dar vreau sper sa primim