| giorgyana99 a întrebat:

Eu sunt utilizator junior. In acest caz cum pot avansa in grad pe TPU? Si as mai vrea sa stiu de cand s-a pus chestia cu gradul pentru ca din cauza lui nu mai pot vota raspunsuri(de la aste intrebari)

Răspuns Câştigător
| treideca44 a răspuns:

Din cate stiu eu, avansezi in grad la 100 de raspunsuri si 10 zile active pe TPU.De cand s-au bagat chestiile astea cu gradele...habar nu am big grin

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183 .

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Uite, NOname, merge functia asta de Reply? big grin A aparut butonul asta portocaliu

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am observat şi eu. E perfect.

Later edit: Numai comentariu apare cu mare întârziere, în jur de un sfert de oră după ce îl trimiţi. Ai observat? Sau doar la mine e aşa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Pai nu stiu...perfect inca n-as spune. Nu apare mereu si la toate intrebarile. In plus, era bine daca notificarea aparea chiar si pe TPU, prin mesaj privat, sau chiar la Notificari. Mi-e lene sa deschid mail-ul(separat pentru TPU).

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate. Cred că mai e loc de anumite îmbunătăţiri, dar eu una sunt fericită şi aşa. Doar ştii că visez la această funcţie încă de când mi-am făcut contul. Mi se pare extraordinar că nu trebuie să mă mai lupt cu funcţia "Caută" care era depăşită de situaţie şi îţi arată doar vreo 30% din rezultate. În sfârşit pot să fiu sigură că nu vorbesc singură şi că voi da de orice comentariu în care cineva mi se adresează.

Cătălin, dacă de acolo, de sus, ne auzi, MULŢUMESC!